O Firmie

 

REPABLO jest polską marką o krakowskich korzeniach, istniejącą na rynku rodzimym
i europejskim od 15 lat. Nasza firma kieruje swoją ofertę do nowoczesnych mężczyzn, poszukujących niecodziennego stylu, łączącego komfort i wygodę z estetyką i najnowszymi trendami. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu produktów wpisujących się w styl casual i bussines casual, lecz w naszych kolekcjach nie brakuje również bardziej klasycznych, wieczorowych propozycji.
Nieustannie pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem naszych kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza marka kojarzyła się przede wszystkim ze świetną jakością i niepowtarzalnością. Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół produkcji, począwszy od projektów, przechodząc przez dobór odpowiednich tkanin i wzorów, dopilnowaniu każdego etapu szycia, aż do zapakowania kolekcji która trafia do naszych klientów.

Marka REPABLO to idealna propozycja dla każdego mężczyzny, który nie lubi nudy i powtarzalności, za to lubi się wyróżniać niebanalnym lookiem. Nasze ubrania wykonane z tkanin wysokiej jakości zapewniają najwyższy możliwy komfort noszenia, dając jednocześnie poczucie trwałości i solidności wykonania.

Zapraszamy do zapozniania się z nasza najnowszą kolekcją odzieży damskiej oraz męskiej