Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Sweter SW100-13

Producent: Repablo
Kod produktu: SW100-13
Dostępność: Na magazynie

Głęboki kolor sprawia, że ten sweter wyraźnie wyróżnia się wśród innych tego typu. Jest to produkt, który idealnie sprawdzi się na w chłodniejsze dni, gdyż wykonany został z jakościowej tkaniny, w skład której wchodzi 100% bawełny. Dzięki temu wyrób nie tylko świetnie prezentuje się na każdym mężczyźnie, ale również jest praktyczny.
Prezentowany na zdjęciach sweter to połączenie gatunkowo dobrego materiału z klasycznym, cenionym fasonem regular. Dekolt w serek sprawia przy tym, że może być on zakładany na każdą koszulę. Z uwagi na fakt, że produkt został utrzymany w kolorze głębokiej czerwieni, idealnie pasują do niego zarówno jasne, jak i ciemne koszule. Gładki splot zastosowanej dziadziny to zaś powód, aby produkt łączyć z klasycznymi jeansami czy nawet eleganckimi spodniami na kant. Uwagę zwraca również niewielka aplikacja, która została umieszczona w dolnej części wyrobu. 
Oferowany produkt łatwo utrzymać w czystości, gdyż można go bez obaw o jakość materiału prać w pralce. Dostępny jest przy tym w szerokiej palecie kolorów – od M do 4XL. 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%