Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Koszula WZÓR8

Producent: Repablo
Kod produktu: Koszula WZÓR8
Dostępność: Na magazynie

Klasyczna, biała i nieprześwitująca koszula. Z uwagi na uniwersalny kolor i krój powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny, który ceni sobie eleganckie i ponadczasowe elementy garderoby. Prezentowany wyrób jest o tyle ciekawy, że projektanci pokusili się o przełamanie bieli drobnymi akcentami. Wśród tych wskazać należy na wewnętrzną część kołnierzyka, która utrzymana została w biało-szaro-czarnej tonacji i wewnętrzny, czarny pasek biegnący tuż pod guzikami przez całą długość koszuli. Dzięki temu, choć jest to tradycyjna koszula, to zdecydowanie bardziej ciekawa i praktyczna jednocześnie.
Produkt dedykowany jest panom, którzy na co dzień lub od czasu do czasu są zmuszeni sięgnąć po klasyczne elementy garderoby. Koszulę należy przy tym zestawiać z eleganckimi spodniami, marynarkami czy też swetrami. Aby całość prezentowała się elegancko, panowie powinni pamiętać, że sięgnąć należy po ubrania w ciemniejszych odcieniach.
Wyrób dostępny jest w rozmiarach od M do 3XL. Największy rozmiar zakupić można w wersji regular, pozostał produkowane w wersji slim fit. Do produkcji użyto materiału, w którego skład wchodzi 80% bawełny i 20% poliestru.

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 80%

POLYESTER : 20%