Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Koszula WZÓR7

Producent: Repablo
Kod produktu: Koszula WZÓR7
Dostępność: Na magazynie

Klasyczna koszula, która produkowana jest z materiału w biało-granatowe paski. Jej wygląd wzbogacony został przy tym o biały (z zewnętrznej strony) i granatowy (od wewnętrznej strony) kołnierzyk. Całości dopełniają niewielkie, granatowe guziki. Taka koszula przyda się w szafie każdemu mężczyźnie i to niezależnie od wieku.
Widoczny na zdjęciu wyrób idealnie pasować będzie na wszystkie oficjalne wyjścia. Koszula jest świetną alternatywą dla klasycznych, białych produktów. Łączona może być z garniturem, marynarką czy eleganckimi spodniami. Wszystko to sprawia, że jest ona ponadczasowa i może być zakładana z okazji wielu uroczystości.
Prezentowany produkt wykonany jest z jakościowego materiału, który składa się w 80% z bawełny i w 20% z poliestru. Z tego względu koszula jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również łatwo utrzymać ją w czystości. Większego problemu nie będzie również z jej prasowaniem. Z uwagi zaś na fakt, że dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów (od M do 3XL) nabyć może ją każdy zainteresowany mężczyzna.