Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Kurtka KJ 1465-1

Producent: Repablo
Kod produktu: KJ 1465-1
Dostępność: Na magazynie

Doskonała kurtka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Ten model jest dość długi, dzięki czemu nadaje się zarówno na późną jesień, jak i początek zimy. Kurtka wykonana została z trwałego materiału, zaś dzięki dodatkowym elementom wyróżnia się wśród innych produktów. Zapinana jest na zamek błyskawiczny i zatrzaski. Z uwagi na swoje przeznaczenie została wyposażona w dość wysoki kołnierz i praktyczne ściągacze przy rękawach, które uchronią przed chłodem.
Prezentowana na zdjęciach kurtka zaprojektowana została przez osoby, które doskonale wiedzą, co w nadchodzącym sezonie będzie modne. Świadczą o tym między innymi pagony czy specjalne kieszenie, które zamykane są zarówno na zamek, jak i posiadają dodatkowe klapki. Ten model kurtki może być przy tym łączony zarówno z codziennymi elementami stroju, jak i bardziej oficjalnymi kreacjami.
Kurtka dostępna jest w kolorze czarnym. Wyprodukowana została z materiału, w skład którego wchodzi 100% bawełny. Zainteresowani panowie mogą zakupić ją w jednym z pięciu rozmiarów, czyli: 48, 50, 52, 54 i 56. 

 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%