Baner rejestracji hurtowników odzież męska

KURTKA WZÓR 5

Producent: Repablo
Kod produktu: KURTKA WZÓR 5
Dostępność: Na magazynie

Ciekawie prezentująca się kurtka, która idealnie nadaje się na chłodne dni. Prezentowany model dostępny jest w kolorze niebieskim. Projektanci postawili przede wszystkim na wygodę użytkowników – kurtka została wyposażona zarówno w zamek błyskawiczny, jak również w zatrzaski w kolorze czarnym, które wyraźnie odznaczają się na tle niebieskiego produktu. Ponieważ projektowana była ona z myślą o aktywnych mężczyznach, kurtka zaopatrzona została w wygodne kieszenie. Jedna, zapinana na zamek błyskawiczny została umiejscowiona w górnej części produktu, zaś dwie otwarte w standardowym miejscu.
Kurtka jesienna czy zimowa powinna doskonale chronić przed chłodem. Ten model wyposażony został w kołnierz i dodatkowe, odpisane futerko. Produkt powinien być łączony z innymi, wygodnymi częściami garderoby, które uchodzą za nieoficjalne elementy stroju, w tym jeansami czy bluzami dresowymi. 
Aktualnie dostępne rozmiary to M, L, XL i 2XL. Kurtka wyprodukowana została z materiału w 100% z bawełny. Dzięki temu jest nie tylko wygodna, ale również łatwo ją utrzymać w czystości.

 

SKŁAD MATERIAŁU : 

POLIESTER 100%