Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Marynarka M 1407-1

Producent: Repablo
Kod produktu: M1407-1
Dostępność: Na magazynie
Etykiety: M1407-1, Marynarki

Nowoczesna i ciekawa marynarka, która pasować będzie do wizerunku zarówno młodych, jak i dojrzałych mężczyzn. Wyróżnia się nie tylko jednolitym kolorem, ale również dodatkowymi wstawkami, które podnoszą jej wartość estetyczną. Projektanci postawili tu zdecydowanie na nowoczesne trendy – to pozycja obowiązkowa dla każdego pana, który w nadchodzącym sezonie chce być modny. 
Prezentowany produkt uszyty został z ciemnego granatowego materiału. Marynarka jest jednorzędowa, zapinana na dwa guziki. Uwagę zwracają jednak dodatki, które wykonane zostały z brązowej tkaniny. Mowa zarówno o paskach, które wyznaczają górne granice kieszonek, jak i specjalnych wstawkach na wysokości łokci. Ponadto, projektanci postawili również na ponadczasowe pagony. Dzięki temu obok marynarki trudno przejść obojętnie. 
Marynarka wykonana została z materiału, w skład którego wchodzi wyłącznie bawełna. Dzięki temu jest ona nie tylko przyjemna w dotyku, ale również może być prana w pralce. Dostępna jest w kilku rozmiarach, w tym: M, L, XL, 2XL

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%