Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Spodnie SP REP 10-1

Producent: Repablo
Kod produktu: SP REP 10-1
Dostępność: Na magazynie

To spodnie, których nie powinno zabraknąć w szafie mężczyzny. Są nie tylko proste, ale przede wszystkim eleganckie. Dzięki temu świetnie prezentują się w każdej sytuacji. Uwagę zwraca przy tym nie tylko klasyczny fason, ale przede wszystkim wykończenie produktu, które jest niezwykle staranne. Widać to zwłaszcza przy kieszeniach i szlufkach. Całości wyrobu dopełniają proste nogawki o typowej szerokości zarówno w biodrach, jak i w dolnej części. 
Prezentowany model spodni zaprojektowany został w taki sposób, aby można było go łączyć z innymi elementami garderoby. Produkt świetnie prezentuje się nie tylko z koszulami z kołnierzem, swetrami czy marynarkami. Dzięki temu nadaje się zarówno do pracy, jak i na oficjalne spotkanie. 
Wyrób został wyprodukowany z dobrej jakości materiału. Dzięki temu jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale również łatwo utrzymać go w nienagannej czystości. Ponieważ jest to podstawa męskiego stroju, producent oferuje spodnie w szerokiej palecie rozmiarów i tradycyjnej długości.