Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Sweter SW200-14

Producent: Repablo
Kod produktu: SW200-14
Dostępność: Na magazynie

To propozycja zdecydowanie dla odważnych mężczyzn, którzy nie boją się intensywnych kolorów. Prezentowany na zdjęciach sweter wyróżnia się przede wszystkim kolorem – żółty jest rzadko spotykany, gdy mowa o produktach, które są szyte z myślą o męskiej szafie. Właśnie z tego względu warto się nim zainteresować – nie tylko pozwoli wyróżnić się z tłumu, ale również ochroni przed chłodem.
Produkt został wykonany z jakościowego materiału, w skład którego wchodzi wyłącznie bawełna. Gładki splot, okrągły dekolt i ściągacze między innymi przy rękawach sprawiają, że te model jest uniwersalny. Charakterystycznym elementem produktu jest przy tym niewielka aplikacja, która znajduje się w dolnej części swetra. 
Wyrób nadaje się przede wszystkim na mniej oficjalne spotkania, choćby w gronie znajomych. Świetnie prezentuje się w zestawieniu z klasycznymi jeansami. Odważniejsi panowie mogą próbować łączyć sweter z bardziej oficjalnymi częściami stroju, w tym między innymi z materiałowymi spodniami. Produkt dostępny jest w szerokiej palecie rozmiarów. 

 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%