Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Sweter SW300-3

Producent: Repablo
Kod produktu: SW300-3
Dostępność: Na magazynie

Idealny dla panów, którzy poszukują czegoś oryginalnego i klasycznego jednocześnie. Prezentowany model swetra wykonany został z dobrego jakościowo materiału. Stonowana kolorystyka i fakt, że ten produkt to typowy fason regular sprawiają, że swetrem powinien zainteresować się każdy mężczyzna. Charakterystycznymi elementami są przy tym nie tylko czarne guziki, ale również ciekawe wykończenie całego wyrobu i rękawów – zastosowano tu paski dzianiny w jaśniejszym kolorze. Dzięki temu całość prezentuje się wyjątkowo ciekawie.
Produkt łączyć można zarówno z eleganckimi koszulami, jak i materiałowymi spodniami. Nie ma przeszkód, aby zestawić produkt z T-shirtem czy też klasycznymi jeansami. To sprawia, że sweter jest niezwykle uniwersalny i może być zakładany na różne spotkania – zarówno te oficjalne, jak i mniej. 
Producent postawił na jakościową dzianinę o gładkim splocie i klasyczny dekolt w serek. Ponieważ wyrób dostępny jest w różnych rozmiarach – od M do 3XL, sięgnąć po niego może każdy modny mężczyzna i to niezależnie od postury. 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%