Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Sweter SWJ1311-1

Producent: Repablo
Kod produktu: SWJ1311-1
Dostępność: Na magazynie
Etykiety: SWJ1311-1, Swetry, Repablo

To sweter, który zaprojektowany został z myślą o szerokiej grupie mężczyzn. Mogą po niego sięgnąć zarówno panowie, którzy na co dzień preferują luźne i wygodne ubrania, jak i ci, którzy sięgają po bardziej eleganckie części garderoby. Wykonany został z grubego, czarnego materiału, dzięki czemu idealnie chroni przed zimną aurą. Charakterystycznym elementem jest przy tym kołnierz. Wykonany został tak, że możliwe jest jego zapinanie zarówno na guziki, jak i przy wykorzystaniu zamka błyskawicznego. Wyróżnia się on również kolorystycznie – poza czarną tkaniną zastosowano również szare paski materiału, do których przyszyte zostały guziki. Dzięki temu całość prezentuje się wyjątkowo ciekawie. 
Produkt świetnie komponuje się z klasycznymi jeansami, choć może być łączony również z bardziej eleganckimi spodniami materiałowymi. Sweter, choć dobrze prezentować będzie się w różnych okolicznościach, może być też zakładany zamiennie ze sportowymi bluzami. Z całą jednak pewnością nie powinno go zabraknąć w szafie modnego mężczyzny.
Produkt wykonany został z tkaniny, która składa się w 100% z bawełny. Dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów: M, L, XL, 2XL czy nawet 3XL. 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%