Baner rejestracji hurtowników odzież męska

Sweter SWJ1311-3

Producent: Repablo
Kod produktu: SWJ1311-3
Dostępność: Na magazynie

Elegancki sweter, który warto mieć w swojej szafie. Utrzymany w kremowym kolorze, wyróżnia się głównie niespotykanym kołnierzem. Szeroki, wysoki został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby użytkownik mógł go zapinać zarówno na zamek błyskawiczny, jak i guziki. Dodatkowo przełamał on kolorystykę swetra, gdyż wykonany został zarówno z kremowego materiału, jak i szarego. 
Prezentowany na zdjęciach wyrób to luźniejszy fason. Sprawdzi się przy tym w różnych zestawieniach, choć najlepiej pasują do niego klasyczne jeansy. Z całą pewnością może zastąpić bluzę dresową i dlatego też polecany jest panom, którzy cenią sobie sportowy styl. Dodatkową zaletą tego swetra jest fakt, że nie pozwoli on zmarznąć mężczyźnie, który po niego sięgnie.
Produkt dostępny jest w szerokiej palecie rozmiarów – od M do 3XL. Dzięki temu zakupić może go każdy zainteresowany klient. Producent zadbał przy tym o wysoką jakość wyrobu – sweter został wyprodukowany z materiału, w składzie którego znajduje się 100% bawełny. Również to sprawia, że warto po niego sięgnąć. 

SKŁAD MATERIAŁU : 

BAWEŁNA 100%